پروژکتورهای سونی، تصاویر بی‌نقصی را روی سطوح خمیده نمایش می‌دهد

پروژکتورهای سونی، تصاویر بی‌نقصی را روی سطوح خمیده نمایش می‌دهد

به ‌نظر می‌رسد پروژکتورهای قابل حمل، آینده‌ی درخشانی خواهند داشت. پروژکتور قابل حمل سونی، علاوه‌بر نمایش تصاویر اچ‌دی، می‌تواند تصویری بدون اعوجاج را روی سطوح خمیده به نمایش بگذارد.

این بدان معنی است که کاربران می‌توانند به راحتی تصاویر با کیفیت را روی سطوح خمیده به‌صورتی شفاف و با کیفیت بالا به نمایش بگذارند.

پروژکتور SXRD سونی، کوچکترین نمایشگر کریستال مایع جهان است که با فناوری‌های خوب مربوط به طراحی پیکسل پیچ Sony، می‌تواند رزولوشن فول اچ‌دی را روی تراشه‌ی نوع ۰.۳۷ به نمایش بگذارد. به‌طور معمول، محدود کردن پیکسل پیچ، باعث تارشدن تصویر می‌شود که دلیل بروز چنین حالتی، نشت نور به المان نیمه‌هادی در الکترود پیکسل است. اما سونی لایه‌های محافظتی را برای جلوگیری از نشت نور و در جهت کمک به بهینه‌سازی ساختار پیکسل‌ها در نظر گرفته و با استفاده از اضافه کردن تکنیک توالی رنگ‌های جدید، منابع نور  RGB را مدیریت می‌کند تا بتواند رزولوشن، کنتراست و میزان شفافیت تصویر را بالاتر ببرد.

صدا و تصوير برتر مجموعه‌ای توانمند و با سابقه در زمينه مشاوره، طراحی و فروش سيستم‌های حرفه‌ای صدا، تصوير، نور و تجهيز حرفه‌ای سالنهای كنفرانس و اجتماعات و همچنین اجرای پروژه‌های تلویزیون شهری می‌باشد. اين سازمان با تكيه بر مديران با تجربه و مهندسين با سابقه و دارا بودن رزومه‌ای درخشان در اجرای پروژه‌های مربوط به سازمان‌ها و شركت‌های دولتی و خصوصی، به نامی آشنا و قابل اعتماد برای همه مجموعه‌ها تبدیل گشته است.

مشتریان عزیز برای مشاهده پروژه‌های اجرا شده اینجا و همچنین محصولات صدا و تصویر برتر اینجا کلیک بفرمایید.